Toeta meid!

Piraadiliikumist saab toetada mitmel viisil ja kõige esmane neist on loomulikult meie organisatsiooniga liitumine ja oma ideede väljakäimine, et need võiks saada osaks Piraadipartei poliitilisest agendast.

Lisaks sellele kulub meil raha nii kampaaniate kui projektide jaoks, mida meie liikmed soovivad läbi viida, et juhtida ühiskonna tähelepanu meile olulistele asjadele. Praegu, 2019. aasta alguses hakul plaanime näiteks esitada oma kandidaadid Euroopa Parlamendi valimistele. Kautsjon ühe kandidaadi kohta on 1775 eurot. Kampaaniakulud ise veel vähemalt teist samapalju. Kui soovid, et vaba ja kultuurne infoühiskond ka reaalselt meile pärale jõuaks, siis aita meil meie kulusid katta!

Annetada võib MTÜ Piraadipartei LHV panga kontole EE177700771000847929 või meie Bitcoini arvele. Annetuse selgituses tuleb läbipaistvuse huvides ära tuua oma isikukood ja annetuse eesmärk, bitimüntides tehtud annetuste puhul peaks juhatusele meili teel samuti teada andma oma isikukoodi ja annetuse eesmärgi. Ilma täpsustamata isikukoodi ja annetuse eesmärgita tehtud ülekanded oleme sunnitud tühistama.