Üldkoosolek: okupeeri oma europarlament

  • Ettepanekud päevakorrapunktide täitmiseks konkreetsete otsusekavanditega saata juhatusele või teha muudatused otse failidesse.
  • Liikmeks astumise avaldused saata juhatusele piisavalt pikk aeg enne üldkoosolekut, et juhatus jõuaks neid arutada.
  • Täiendavad kandidaadid Euroopa Parlamenti võiks juhatusega võimalikult varakult ühendust võtta, et eelnevalt selgitada protsessi ja saadaval olevaid võimalusi.

Üldkoosoleku teade

Kuupäev:

16. märts Piraadipartei  
Kellaaeg: 16–20
Koht: Internet

Hääletusele tulevate otsuste kavandid leiab http://piraadipartei.ee/yldkoosolek2014.2 (täieneb vastavalt juhatusele tehtud ettepanekutele jooksvalt). Kavandeid saab üldkoosoleku toimumise päeval laivis arutada ja täiendada juba alates kl 15-st. Üldkoosolekul osalemiseks tuleb ühes võtta isikut tõendav dokument, soovitavalt ID-kaart koos digiallkirjastamiseks vajalike PIN1 ja PIN2 koodidega!

Striimime üldkoosolekut ja soosime ka kaugosalemist korrektselt volitatud liikme kaudu. Kuigi koosoleku toimumiskoht on Internet, siiski korraldame ka paralleelse füüsilise kogunemise Tallinnas Rävala pst 8 Coworking Space'is (kontakt kohapeal: 5042284, Eero).

Ligipääs üldkoosolekule

Webchat: yldkoosolek@PirateIRC.net (vt serverite kohta täpsemalt siit)

See on avalik üldkoosoleku ruum Internetis, millest jääb maha protokoll ja kus toimuvad hääletused. Piraadipartei liikmetest osalejad peavad andma teada (nt veebiliideses vajuta kasutaja tramm peale, vali PM ja räägi), missuguse kasutajatunnusega nad jututuppa sisse logivad ning allkirjastama selle kasutajatunnuse ka üldkoosoleku protokollis.

Kui midagi läheb üldkoosolekuga nihu (nt server lakkab töötamast), siis vaadata teateid siin leheküljel ja vajadusel kontakteeruda juhatusega.

Päevakord

  1. Päevakorra kinnitamine
  2. Uute liikmete vastuvõtmine/liikmete väljaarvamine
  3. 2012. aasta majandusaruande esitlemine ja kinnitamine (Märt)
  4. 2013. aasta majandusaruande esitlemine ja kinnitamine (Eero)
  5. Euroopa Parlamendi valimised 2014
  6. Kohapeal tõstatatud küsimused

Kui kellelgi puudub ligipääs viidatud dokumentidele, siis võtta ühendust juhatus@piraadipartei.ee.

Sildid: